Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Enyzmatica та STADA розширюють угоду по бренду ViruProtect для України, Росії, Польщі та країн СНД

STADA получила права на продажу спрея ViruProtect в странах СНГ
  • Enzymatica надала ексклюзивні права для STADA на просування спрею від застуди ViruProtect® (ColdZyme®) Coldspray в Україні, Росії, Польщі та ще 11 країнах СНД та Центральної Азії.
  • Угода ґрунтується на існуючому успішному партнерстві двох компаній щодо просування ViruProtect, виробу медичного призначення місцевої дії для лікування та полегшення стану при застудних захворюваннях, у більше ніж 20 європейських країнах.
  • Україна, Росія, Польща та інші країни СНД представляють великі та швидко зростаючі ринки безрецептурних препаратів та виробів медичного призначення, де STADA займає вагому позицію на ринку та має потужну інфраструктуру маркетингу та збуту.

Лунд, Швеція; Москва, Росія. 13 жовтня 2020 р. — Enzymatica AB (MSE: PHM) та STADA Arzneimittel розширили своє успішне комерційне партнерство для ViruProtect, яке буде покривати територію України, Росії, Польщі та ще 11 країн СНД та Центральної Азії: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Монголії, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану. Запуск цього продукту через локальні представництва STADA у цих країнах заплановано впродовж 2021 року.


STADA займає провідну позицію серед міжнародних фармацевтичних компаній у Росії на ринку безрецептурних препаратів та виробів медичного призначення після придбання портфелю брендів у Takeda у березні цього року1, а також після придбання відомого препарату від грипу та застуди Coldrex від GlaxoSmithKline.

Російський ринок безрецептурних препаратів та виробів медичного призначення оцінюється в 7,6 млрд євро у роздрібних цінах та демонструє позитивний ріст на рівні 8,0% за останні 12 місяців, станом на червень 2020 р., за даними IQVIA OTCIMS. Протизастудні препарати складають більше ніж чверть, або трохи більше ніж 2,0 млрд євро, ринку безрецептурних препаратів країни за цей період.

Штефан Едер, виконавчий віцепрезидент STADA в Росії та країнах СНД, розглядає ViruProtect як надзвичайно цікаве доповнення портфелю безрецептурних препаратів та виробів медичного призначення STADA в

регіоні.

Як найбільший іноземний інвестор у російському фармацевтичному секторі, STADA має ідеальну позицію для забезпечення доступу споживачів та фармацевтів до цього інноваційного та ефективного продукту, як надійний партнер в Росії, а також на ринках Польщі, України та країн СНД. На цих ринках ми маємо потужну команду, яка працює зі спеціалістами охорони здоров’я, і втілює нашу місію - Турботу про здоров’я людей як надійний партнер.

— Штефан Едер, виконавчий віцепрезидент STADA в Росії та країнах СНД

Ми дуже раді, що досягли розширення угоди зі STADA. Завдяки її потужним позиціям на ринку, не в останню чергу в Росії, ми бачимо хороші перспективи для ViruProtect стати відомим брендом на ринку протизастудних засобів.

— Клаус Егстранд, головний операційний директор Enzymatica

У Польщі роздрібні продажі протизастудних засобів склали трохи більше ніж 600 млн євро за 12 місяців станом на червень 2020 року, згідно з даними IQVIA OTCIMS. Протизастудні препарати склали більше п'ятої частини загального ринку безрецептурних препаратів Польщі, який збільшився на 5,4%, майже до 2,8 млрд євро за рік». Нещодавно STADA в Польщі майже подвоїла свою присутність на ринку безрецептурних препаратів, частково через придбання у GlaxoSmithKline Orofar та Cholinex, препаратів для лікування захворювань горла та порожнини рота.

Придбання бренду Coldrex у GlaxoSmithKline також зміцнило присутність STADA в сегменті протизастудних засобів на фармацевтичному ринку України, де компанія має сильну комерційну та виробничу присутність.

Нещодавні придбання, в тому числі угода з Takeda, також дали можливість STADA бути в першій п’ятірці, на зростаючих ринках безрецептурних препаратів та виробів медичного призначення в країнах СНД, включаючи Казахстан, Азербайджан та Молдову.

ViruProtect, який на деяких ринках присутній під брендом ColdZyme®, є виробом медичного призначення класу III, що містить гліцерин і природний фермент трипсин. У дослідженнях в пробірці спрей був ефективним проти понад 90% основних вірусів, що викликають застуду. Спрей може скоротити тривалість застуди, що було продемонстровано в дослідженнях у порівнянні з плацебо.


Запуск ViruProtect зараз знаходиться на шляху реалізації на деяких європейських ринках STADA, відповідно до розширеної ліцензійної угоди, оголошеної у травні цього року.

1https://www.stada.com/blog/posts/2020/march/stada-takes-clear-lead-in-russian-consumer-healthcare-sector
2A medical device forms a protective barrier in the throat that deactivates five major common cold viruses. B. Stefansson, A. Gudmundsdottir, M. Clarsund, Swe ENT Congress 2018
3COLDPREV — A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Pilot Clinical Study on ColdZyme® Mouth Spray against Rhinovirus-Induced Common Cold.OJRD, 2017, 7, 125–135


Про Enzymatica AB

Enzymatica AB - шведська медично-наукова компанія, що займається розробкою та промоцією лікарських препаратів, у першу чергу націлених на лікування захворювань вуха, носа та горла. Продукти базуються на бар’єрних технологіях, що включає морські ферменти. Першим продуктом компанії є засіб медичного призначення ColdZyme®, спрей для ротової порожнини проти застуди. Цей засіб був випущений у 15 країнах на 3 континентах. Стратегія полягає в тому, щоб продовжувати зростання, розроблюючи більше препаратів, зміцнюючи позиції компанії на існуючих ринках, та розширювати географічну представленість через сильних партнерів. Головний офіс знаходиться у місті Лунд, компанія входить до списку Nasdaq First North Growth Market. Для більш детальної інформації відвідайте офіційний сайт:

www.enzymatica.com та https://www.enzymatica.se/en/media/press-releases/

Сертифікований консультант Enzymatica є Erik Penser Bank. Телефон: +46 (0) 8 463 83 00.

Електронна адреса: certifiedadviser@penser.se


Про STADA Arzneimittel

Головний офіс STADA Arzneimittel AG знаходиться в місті Бад-Фільбель, Німеччина. Компанія фокусується на стратегії, що складається з генериків, включаючи спеціальні рецептурні фармацевтичні препарати, та безрецептурих засобів для захисту здоров’я. У всьому світі STADA продає свою продукцію приблизно в 120 країнах. У 2019 фінансовому році STADA досягла скорегованих продажів Групи на суму 2608,6 млн євро та скоригованого показника прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань (EBITDA) у розмірі 625,5 млн євро.

У STADA працює понад 12 400 співробітників по всьому світу.

Додаткова інформація для журналістів:

Enzymatica

Клаус Егстранд, Головний операційний директор Enzymatica AB
Телефон: +44 7780 22 8385 | Електронна пошта: claus.egstrand@enzymatica.com

Карл-Йохан Вахтмайстер, Менеджер з комунікацій Enzymatica AB
Телефон: +46 (0) 701-88 50 21
Електронна пошта: carl- johan.wachtmeister@enzymatica.com

STADA

STADA Arzneimittel AG / ЗМІ
Stadastrasse 2-18 / 61118 Бад-Фільбель / Німеччина
Телефон: +49 (0) 6101 603-165 / Факс: +49 (0) 6101 603-215
Електронна пошта: press@stada.de