Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Компанія «Нижфарм» - кращий російський експортер за підсумками 2012 року

Міністерство промисловості і торгівлі Росії оголосило підсумки щорічного конкурсу на звання «Кращий російський експортер». Компанія «Нижфарм», що входить до холдингу STADA CIS, визнана переможцем у номінації «Кращий експортер фармацевтичної галузі 2012 року».

При проведенні конкурсу експертами Міністерства оцінювалися консолідовані експортні звіти номінантів за спеціальною методикою, що включає формули для розрахунку частки організації в загальному обсязі експортних поставок продукції галузі, середньорічного приросту експорту організації за останні три роки, частки доданої вартості в експортній продукції організації і ряду інших показників.

Так, за підсумками 2012 року обсяг експорту ВАТ «Нижфарм» в цінах реалізації склав більше 60 млн. дол , займаючи близько 18% від загального обсягу виробництва Компанії за вказаний період. За останні три роки експортні поставки Компанії збільшилися на 40 %.

Серед основних експортних ринків лідирують країни СНД і Балтії. На них припадає приблизно 95 % відвантаженої продукції . Всього Компанія поставляє препарати в 15 країн світу, довівши кількість експортної номенклатури до 274 позицій за підсумками 2012 року.

Лідируючі позиції ВАТ «Нижфарм» серед російських фармвиробників в країнах СНД і Балтії - результат реалізованої стратегії корпоративного розвитку, що передбачає розширення присутності препаратів Компанії за рахунок відкриття регіональних офісів в країнах пострадянського простору.

На сьогоднішній день відкриті і успішно функціонують представництва ВАТ «Нижфарм» в Україні, Білорусії, Молдові, Центральній Азії (Казахстан, Таджикистан, Киргизстан, Узбекистан) і країнах Закавказзя (Вірменія, Азербайджан). Завдяки ефективній роботі Представництв з маркетингової підтримки і забезпечення фізичної доступності препаратів Компанії, НИЖФАРМ займає перше місце серед всіх російських фармвиробників з продажу продукції в Азербайджані, Казахстані, Молдові, Україні за підсумками 2012 року (за даними IMS Health, Аудит роздрібних продажів і лікарняних закупівель ЛЗ в СНД і Грузії, євро). Також Компанія утримує абсолютне лідерство з поставок препаратів м'яких лікарських форм в країни СНД в грошах і в упаковках.

«Приємно відзначити, що продукція нашої Компанії користується заслуженим попитом і повагою серед пацієнтів і лікарської спільноти не тільки в Росії, але і за межами нашої країни. Перемога в конкурсі свідчить про можливість Компанії бути успішною на експортних ринках, пропонуючи споживачам сучасні, ефективні препарати, що відповідають світовим стандартам якості і при цьому конкурентоспроможні за ціною» , - прокоментував Дмитро Єфімов, генеральний директор компанії «Нижфарм», старший віце-президент STADA AG в Росії, СНД і країнах Південно-Східної Європи.