Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Компанія STADA Arzneimittel AG підвела підсумки дев'яти місяців 2012 року

8 листопада 2012 STADA Arzneimittel AG опублікувала фінансові результати трьох кварталів 2012 року.

Основні результати:

  • Обсяг продажів збільшився на 6% і склав 1 332,5 млн. євро
  • Скоригований показник EBITDA склав 266,8 млн. євро (+11%)
  • Підтверджено позитивний прогноз до 2014 року
  • Обсяг продажів в Україні збільшився на 21% і склав 21 млн. євро.

За підсумками дев'яти місяців Компанія збільшила продажі, а також ключові показники прибутку, скориговані з урахуванням одноразових списань.

«Розвиток Компанії протягом перших дев'яти місяців 2012 року показав, що наша стратегія працює. Тому ми очікуємо, що зможемо досягти цілей, постановлених на цей рік - зокрема, рекордного результату за скоригованим показником EBITDA», - заявив Хартмут Ретцлафф (Hartmut Retzlaff), Голова Ради директорів STADA AG, - В результаті збільшення частки продажів брендових препаратів, ми зміцнили наші позиції в сегменті, який є істотно більш привабливими за рівнем прибутку».

Для Українського представництва STADA CIS 2012-й відзначився розширенням портфеля: у другому-третьому кварталі 2012 року успішно завершені операції з придбання прав на просування препаратів на території України. У підсумку, в 3 кварталі 2012р продуктовий портфель холдингу в Україні поповнився пакетом з 6 брендових препаратів.

Загальні продажі представництва STADA CIS в Україні за звітний період зросли на 21% до 21 млн. євро (1-9/2011: 17,4 млн. євро). Сегмент МНН-дженериків показав істотне зростання, збільшившись порівняно з аналогічним періодом минулого року на 24%, і досяг 6,9 млн. євро. Продажі бренд-дженериків збільшилися до 14,1 млн. євро (+19%).

Коментує голова представництва STADA в Україні Станіслав Дяченко: «Ми повністю задоволені фінансовими показниками Компанії в звітному періоді. Незважаючи на виклики ринку, пов'язані в тому числі з постійними змінами в законодавстві щодо регулювання фармацевтичного ринку в Україні, наша Компанія продовжує динамічне зростання. Ми сконцентрувалися на тому, щоб споживач мав можливість придбати якісні лікарські препарати за доступною ціною. Зростання продажів на 21% - це результат ефективної імплементації маркетингової стратегії, а також виведення нових брендів на український ринок. Ми очікуємо продовження росту цих показників до кінця поточного року ».

Повний текст фінансового звіту Ви можете знайти на www.stada.com