Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Компанія STADA удостоєна нагороди за внесок у розвиток охорони здоров'я України

У середині березня 2014 р., в рамках засідання Українського медичного клубу, німецька компанія STADA отримала почесну нагороду за внесок у розвиток охорони здоров'я України.

Президент Українського медичного клубу, заслужений лікар України Іван Миколайович Сорока особисто вручивши диплом за соціальний проект «Професія-лікар. Кардіолог »главі представництва холдингу STADA в Україні Станіславу Віталійовичу Д’яченко.

«Компанія STADA протягом всієї своєї діяльності сповідує принципи соціальної відповідальності та здійснює комплекс соціальних програм для вирішення найбільш актуальних проблем охорони здоров'я, і нам вдвічі приємно отримати визнання від еліти медичного та фармацевтичного співтовариства України» - зазначив Станіслав Віталійович Д’яченко.

У засіданні Українського медичного клубу взяли участь близько 70 почесних діячів медицини, серед яких: представники навчальних медичних закладів та науково-дослідних інститутів, співробітники Міністерства охорони здоров'я України і фармацевтичних компаній.

Перед гостями виступили з доповідями такі заслужені лікарі як Нетяженко В.З., Корнацький В.М., Долженко М.Н. Виступаючі окреслили актуальні проблеми лікування гіпертонічної хвороби. Окрему увагу було приділено «пілотному проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», а також успішному досвіду реалізації ще одного соціального проекту компанії STADA - «Відкрий своє серце».