Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Інноваційний препарат Інгавірин® захистить українців від грипу

Iнгавiрин11 жовтня 2012 відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Роль вірусів у патології респіраторної системи», присвячена питанням терапії грипу та ГРВІ. Головою заходу виступив доктор медичних наук, професор Дзюблик О.Я. Наукова програма включала в себе доповіді провідних вітчизняних і російських фахівців: проф. Колобухіної Л. В. (д.м.н., академік РАПН, зав. лабораторією респіраторних вірусних інфекцій з апробацією лікарських засобів Інституту вірусології ім. Д.І. Івановського, м. Москва) та проф. Дзюблика О. Я. (д.м.н., завідувач відділенням технології лікування неспецифічних захворювань легенів Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського, м. Київ). Також на конференції було представлено доповідь зарубіжного гостя, австрійського професора Єгорова А.Ю. з Університету Відня (University of Natural Resources and Life Sciences). Учасники з усіх регіонів України зібралися разом для обговорення нових можливостей лікування і профілактики грипу та ГРВІ. В рамках заходу компанія STADA провела лонч препарату Інгавірин®.

Науковий захід об'єднав фахівців з різних областей: пульмонологів, фтизіатрів, інфекціоністів, терапевтів і кардіологів. На конференції були розкриті механізми дії противірусних препаратів на віруси грипу і ГРВІ, роль вірусних інфекцій в загостренні соматичних захворювань. Доповідачі висвітлили головні досягнення в терапії ГРВІ, властивості і переваги ліків для боротьби з респіраторними вірусними захворюваннями, серед яких явним лідером за результатами клінічних досліджень визнаний Інгавірин®.

Професор Єгоров А.Ю. у своєму виступі звернув увагу колег на наступний факт: «Вчені-розробники противірусних вакцин стикаються з проблемою, що не можуть розробити актуальний універсальний профілактичний засіб, адже віруси грипу дуже швидко мутують, з'являються нові штами. Залишається сподіватись на медикаменти широкого спектру дії, які можна використовувати не тільки для лікування, але й профілактики вірусних захворювань. Інноваційність препарату Інгавірин® полягає в тому, що він здатний боротися не тільки з респіраторними інфекціями, але й з усіма типами грипу».

У відповідь на питання про актуальність вакцинації Андрій Юрійович відповів: «Вакцини розробляються до тих штамів вірусу грипу, з усіма їх типоспецифічними властивостями, які циркулювали в минулі роки, тому вакцинація не дає повної гарантії того, що людина не захворіє при контакті з іншим оновленим штамом, з притаманними тільки йому унікальними властивостями».

«Клінічні дослідження показали, що Інгавірин® має більш виражену противірусну дію в порівнянні з іншими подібними ліками. Включення його в комплексну терапію ускладнень ГРВІ дозволило отримати кращий клінічний ефект. Крім того, при тестуванні препарату виявлена його додаткова властивість: він здатний підсилювати дію інших ліків (наприклад, антибіотиків), в комбінації з якими результат лікування був краще», - зазначила в своїй доповіді Колобухіна Л. В.

Коментує Д’яченко С.В., голова представництва групи компаній STADA в Україні: «Тема вірусних респіраторних захворювань традиційно актуальна для нашої країни, і ми раді, що можемо зробити свій внесок в освіту українських лікарів. Подібні заходи дають можливість лікарям поспілкуватися зі своїми колегами і з визнаними світовими експертами. Ми впевнені, що фахівці-учасники заходу стануть провідниками знань для своїх колег та поділяться інформацією, наданою досвідченими дослідниками і розробниками препарату Інгавірин®, який є препаратом вибору для лікування та екстреної профілактики грипу та ГРВІ ».

Організатором заходу виступив фармацевтичний холдинг STADA CIS.

Інформаційна довідка

Інгавірин® – інноваційний противірусний препарат, розроблений військовими вірусологами. Він ефективний проти більшості респіраторних вірусів (вірусу грипу А (підтипи H1N1 - свинячий грип, H3N2, H5N1), вірусу грипу В, аденовірусу, парагрипу, РС-вірусу). Терапевтична ефективність при грипі та гострих респіраторних вірусних інфекціях (ГРВІ) проявляється у скороченні періоду лихоманки, зменшенні інтоксикації (головний біль, слабкість, запаморочення), катаральних явищ, зниженні числа ускладнень і тривалості захворювання. Препарат не чинить мутагенної та канцерогенної дії, не впливає на репродуктивну функцію, не має імунотоксичних і алергізуючих властивостей, не спричиняє подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Інгавірин® зручний у застосуванні. Крім того, для отримання терапевтичного ефекту протягом перших двох діб з моменту появи симптомів ГРВІ та грипу достатньо почати приймати по 1 капсулі (90 мг) препарату на добу; при цьому курс лікування складає всього 5-7 днів.