Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Нові бренди в портфелі STADA CIS

У серпні 2012 року STADA успішно завершила чергову угоду з придбання прав на маркетування препаратів на території України. Так, з вересня 2012 р. у продуктовому портфелі холдингу STADA CIS в Україні представлені п'ять нових брендів: лінійка гінекологічних препаратів - Міролют®, Міропрістон® і Гінепрістон®, препарат для застосування в неврології - Мексиприм®, і засіб для зупинки кровотеч - Транексам®. Це рецептурні лікарські засоби виробництва ЗАТ «Мир-Фарм», Росія, раніше представлені Представництвом «Мир-Фарм» в Україні.

Міропрістон® і Міролют® - препарати для медикаментозного (нехірургічного) переривання вагітності на ранніх термінах (до 42 днів аменореї). Застосування нехірургічного методу з використанням Міропрістона® і Міролюта® дозволяє уникнути ризику, пов'язаного з анестезією і хірургічним втручанням, знизити небезпеку інфекційних ускладнень, мінімізувати психологічну травму. У силу специфіки використання, Міропрістон® і Міролют® повинні застосовуватися тільки в лікувальних установах під наглядом лікаря.

Гінепрістон® - препарат для екстреної контрацепції з високим профілем безпеки. Прийом Гінепрістона протягом 3 днів (72 години) після незахищеного статевого акту знижує ризик небажаної вагітності до 1,2%. Переваги Гінепрістона® - м'яка, оборотна дія на організм жінки, відсутність негативного впливу на подальшу репродуктивну функцію, мінімальні побічні ефекти.

Транексам® - препарат для профілактики та екстреної зупинки кровотечі у всіх хірургічних сферах медицини. Має протиалергічну та протизапальну дію. Випускається в таблетках для перорального застосування і в ампулах для використання в стаціонарних умовах. Завдяки доведеної високої ефективності і безпеки, Транексам® завоював високе визнання серед фахівців як кровоспинний засіб, у тому числі в акушерстві та гінекології.

Мексиприм® застосовується при різних станах, пов'язаних із гіпоксією органів і систем, у першу чергу при гострих і хронічних порушеннях мозкового кровообігу, вегето-судинній дистонії, тривожних розладах при невротичних і неврозоподібних станах. Має антиоксидантну та антигіпоксичну дію і високий профіль безпеки. Мексиприм® не впливає на провідну систему серця та артеріальний тиск, що особливо важливо для літніх пацієнтів.

Коментує Станіслав Д’яченко, голова представництва холдингу STADA CIS в Україні: - «Дана угода - логічний крок у бік розширення існуючого портфеля за рахунок включення в нього сучасних ефективних препаратів в області гінекології, неврології і хірургії, де наша Компанія історично сильна і компетентна».