Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Подарунок Києву від STADA - тепла зупинка на Хрещатику

Різкий сплеск простудних захворювань, що накрив українські міста взимку 2016 року, спричинив необхідність застосування нестандартних рішень, які здатні запобігти переохолодженню громадян, які перебувають тривалий час на вулиці.

Компанія STADA, маючи в своєму портфелі цілий ряд протизастудних та противірусних засобів, зокрема, вже популярний в Україні Гриппостад виступила з цікавою ініціативою.

У Києві, на Хрещатику, в рамках тестування нового проекту, одна з автобусних зупинок була завбачливо обладнана обігрівачем. Тепер пасажири, які очікують автобус або маршрутку, можуть не переживати з приводу переохолодження, навіть в сильні морози або, коли громадський транспорт ходить з чималими інтервалами.

Крім джерела обігріву, компанія STADA, діючи з прославленою німецькою практичністю, потурбувалася про встановлення додаткових пристроїв, які здатні скрасити очікування з користю для пасажирів. Так, наприклад, на зупинці присутні розетка для зарядки мобільних телефонів і безкоштовний Wi Fi. Тепер кияни та гості столиці, очікуючи транспорт, можуть не тільки зарядити свій мобільний, а й перевірити пошту, відправити повідомлення або поспілкуватися в соціальних мережах.

Користувачі соцмереж таку ініціативу сприйняли позитивно.

- Дуже хороша ідея, - пише Денис Гончаренко.
У той же час, кияни просять обладнати такі констукції по всьому Києву.
- Цивілізація до нас іде! - Радіє Богдан Котенко.
- Дякуємо! Буде тепер де зарядитися, - пише Іван Афанасьєв.
Погрітися, посидіти в інтернеті або зарядити свій смартфон можна до кінця лютого відразу біля виходу з метро "Хрещатик".

Пілотний проект буде діяти протягом місяця. За цей час громадяни зможуть по достоїнству оцінити ефективність подібних нововведень. Слід зауважити, що компанія STADA вже не в перший раз просуває соціально спрямовані проекти. У минулому - 2015 році - компанія вдруге була відзначена званням "Соціальна компанія року". А Гриппостад - найпопулярніший засіб від застуди та грипу в Німеччині.