Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA AG купує ліцензію на виробництво першого біодженеріка Терипаратид

Компанія STADA Arzneimittel AG придбала ліцензію на препарат терипаратид, таким чином у черговий раз розширивши свій портфель біосімілярів. Біосіміляр Терипаратид був розроблений компанією Richter-Helm BioTec GmbH & Co. KG (Німеччина). Препарат буде випущений на європейський ринок під брендом компанії STADA після закінчення терміну дії патенту на оригінальний продукт «Форстео» (Forsteo) в 2019 р.

«Факт придбання ліцензії підтверджує, що ми продовжуємо дотримуватися стратегії розвитку напрямку біосімілярів. В основі цієї стратегії лежить співпраця з вузькоспеціалізованими партнерами та націленість на розширення портфеля», - прокоментував Хартмут Ретцлафф, Голова Ради директорів компанії STADA AG.

Відповідно до умов угоди, крім платежу при підписанні договору, компанія STADA зобов'язується здійснювати подальші платежі в залежності від розвитку проекту. З початком маркетингової активності по препарату STADA надаватиме Richter-Helm звітність за результатами продажів та здійснювати ліцензійні платежі.

«Наявність в портфелі компанії STADA теріпаратіда дозволяє розширити можливості лікування пацієнтів, які страждають від остеопорозу, за рахунок альтернативного засобу, який, якщо порівнювати з оригінальним продуктом, володіє не менш високим рівнем якості при більш низьких витратах, а також має доведену терапевтичну еквівалентність оригінальному препарату», - заявив Д-р Майкл Макк, віце-президент з біотехнології STADA AG.

На сьогодні ринок біосімілярів активно розвивається і має дуже гарні перспективи росту. За даними фахівців фармацевтичної галузі, в найближчі роки біопрепарати становитимуть не менше 50% всіх лікарських засобів. «Введення біосімілярів у медичну практику дозволить істотно знизити витрати охорони здоров'я і, відповідно, вартість лікарських препаратів для населення. До складу біопрепаратів входять біологічні білки (гормони, ферменти, моноклональні антитіла, цитокіни, вакцини та препарати, створені на основі клітин і тканин), отримані за допомогою генно-інженерних та гібридомних технологій», - коментує Тимур Чібіляєв, директор STADA Pharm Development (Росія ).

У найближчі роки можна очікувати значне зростання числа біосімілярів на ринку, враховуючи швидке закінчення терміну дії патентів на різні затребувані біологічні продукти. Компанія STADA планує випустити продукт на ринок в 2019 р., таким чином, додасть в існуючий портфель біосімілярів ще один активний інгредієнт. У 2008 р. дочірня компанія STADA AG - компанія Cell pharm - почала продаж препарату Сілап (SILAPO), активним інгредієнтом якого є епоетін зета. Цього року Cell pharm запустила продукт Грастрофіл (Grastrofil), активною речовиною якого є філграстім.