Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA AG продемонструвала динамічне зростання в 2018 році

STADA AG продемонструвала динамічне зростання в 2018 році

Оголошені продажі групи STADA AG збільшилися на 1% в порівнянні з попереднім фінансовим роком і склали 2 330,8 млн євро. Продажі Групи, скориговані за валютним і портфельним ефектами, зросли на 5% і досягли 2 330,8 млн євро. Зростання в сегменті генериків спостерігалося головним чином в Бельгії, Італії та Німеччині.

У 2018 фінансовому році показник EBITDA збільшився на 46% і склав 530,6 млн євро. Ключові фактори росту цього показника - підвищення операційного прибутку в Бельгії, Італії, Німеччині та Великобританії, а також підвищення ефективності роботи в таких областях, як поставки, маркетинг та продажі на глобальному рівні. Скоригована EBITDA зросла на 16% і досягла 503,5 млн євро.


Оголошений чистий прибуток збільшився на 260% і склав 306,9 млн євро.

Скоригований чистий прибуток збільшився на 45% - до 284 млн євро.


У 2018 році компанія STADA продемонструвала позитивну динаміку продажів на більшості провідних ринків. Поряд з нарощуванням прибутку STADA веде активну роботу по розширенню свого портфеля для стимуляції подальшого стійкого зростання. Ми змогли збільшити частку ринку завдяки успішному запуску нових продуктів і постійного вдосконалення бізнес-процесів усередині компанії.

— Генеральний директор STADA AG Пітер Гольдшмідт

Грошовий потік від операційної діяльності в 2018 фінансовому році збільшився до 320,3 млн євро (у попередньому році: 262,9 млн євро). Такий ріст обумовлений значним збільшенням валового грошового потоку завдяки успішним фінансовим результатам за підсумками 2018 року і більш низькими податковими виплатами. Величина вільного грошового потоку склала 20,0 млн євро (у попередньому фінансовому році: 140,2 млн євро). Це пов'язано в основному з придбанням прав на медичний шампунь від лупи Nizoral для регіону ЕМЕА (країни Європи, Близького Сходу і Африки) та придбання прав на товарний знак Ladival.

Детальніше ознайомитися з фінансовим звітом компанії можна на сайті сайті STADA AG.