Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA AG продемонструвала вражаючі результати за підсумками першого півріччя 2019 року

STADA AG продемонструвала вражаючі результати за підсумками першого півріччя 2019 року
  • Зростання продажів на 11% і значне збільшення скоригованої EBITDA - на 13% - за рахунок сегментів дженериків і брендових / безрецептурних продуктів.
  • Розширення портфелю і розвиток партнерських відносин в області розробки і виробництва на глобальному рівні. У тому
  • числі завдяки відкриттю нового заводу у В'єтнамі.

Основа нашої корпоративної культури - фокусування на зростанні, що повністю відповідає нашим цінностям. Цей підхід робить STADA привабливим роботодавцем і забезпечує компанії довгостроковий успіх.

— Генеральний директор STADA AG Пітер Гольдшмідт

Бад-Фільбель 14 серпня 2019 року  — STADA продемонструвала значне зростання і сталий розвиток в першій половині 2019 року. Оголошені продажі Групи STADA збільшилися на 11% у порівнянні з аналогічним звітним періодом 2018 року і склали 1,26 млрд євро (2018 рік - 1,14 млрд євро).

Особливо приємно, що STADA впевнено зростає в наших основних сегментах - безрецептурних препаратах і дженериках, включаючи спеціалізовані препарати.

— Генеральний директор STADA AG Пітер Гольдшмідт

Показник EBITDA збільшився на 7% і досяг 278 млн євро (2018 рік - 261 млн євро) за звітний період. Скоригована EBITDA (з урахуванням витрат на реструктуризацію) зросла за той же період на 13% і склала 295 млн євро (2018 рік - 262 млн євро).

Високе зростання продажів STADA і значне збільшення частки ринку відзначені у ключових європейських країнах: Німеччині, Великобританії, Італії, Іспанії та Франції.

Компанія також повідомила про впевнене зростання в регіонах Північної і Східної Європи, а також в Азії та на Близькому Сході.

У першій половині 2019 року STADA продовжувала активно інвестувати у виробництво і систему постачання. В рамках загальної оптимізації виробничої мережі компанія нещодавно відкрила новий фармацевтичний завод у В'єтнамі з об'ємом виробничих потужностей 4 млрд таблеток на рік. Цей виробничий майданчик відповідає стандартам якості GMP ЄС, що дає можливість у майбутньому здійснювати поставки препаратів і на європейські ринки.


Перспективи на друге півріччя 2019 року

STADA дає позитивні прогнози на друге півріччя 2019 року. В кінці серпня в 24 країнах STADA запустить біоаналог препарату Teriparatide під брендом Movymia, що застосовується для лікування остеопорозу. Протягом наступних кількох місяців у Німеччині планується запуск на ринок продукту Grippostad Complex. Він доповнить лінійку продуктів Grippostad, які вже займають лідируючі позиції на ринку.

У другому півріччі 2019 року шість безрецептурних брендів, придбаних STADA у GlaxoSmithKline (GSK), будуть включені в портфель компанії. Ці п'ять продуктів по догляду за шкірою і засіб від кашлю для дітей розширять безрецептурний портфель STADA на багатьох ринках, особливо у Великобританії. Крім того, шампунь проти лупи Nizoral, також відомий як Terzolin, який був придбаний в 2018 році у Johnson & Johnson, успішно зарекомендував себе в якості нового продукту Групи STADA по всій Європі.

Робота STADA буде і надалі націлена на підвищення ефективності у маркетингу і продажах, а також подальші інвестиції в її основні ринки, у тому числі розвиток нових продуктів, таких як запуск протиракового препарату Bortezomib в 14 європейських країнах. Це інноваційний, готовий до медичного застосування препарат для ін'єкцій став одним з наймасштабніших лончів в історії STADA.

Інші цікаві лончі: Dasatinib (онкологія), Solifenacin (урологія) Amlodipine / Valsartan (засіб, що знижує кров'яний тиск), а також безрецептурні таблетки для розсмоктування Hoggar Night.

Також STADA продовжує успішно співпрацювати зі шведською біотехнологічною компанією XBrane.

Стратегічне партнерство в усьому світі в області розробки і виробництва є ключем до нашого успіху, що дозволяє нам постійно пропонувати конкурентний портфель продуктів, який забезпечує стійке зростання.

— Генеральний директор STADA AG Пітер Гольдшмідт

Місія та цінності STADA

STADA слідує наміченим курсом в реалізації свого нового бачення. У всіх країнах присутності компанії ми є надійним бізнес-партнером в області виробництва дженериків і безрецептурних препаратів.

— Генеральний директор STADA AG Пітер Гольдшмідт

Разом з усією командою STADA він розділяє корпоративні цінності Agility, Entrepreneurship, One STADA і Integrity. Слідуючи цим цінностям, компанія втілює свою місію - піклуватися про здоров'я людей, вибудовуючи надійні стосунки з партнерами та споживачами.