Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA Arzneimittel AG продемонструвала позитивні фінансові результати у 2012 році

Основні результати:

  • Обсяг продажів збільшився на 7% і склав 1.84 млрд. євро
  • Чистий прибуток склав 86,5 млн. євро, скорегований чистий прибуток зріс на 1%
  • Показник EBITDA збільшився до 323.8 млн. євро (+45%), скоригований EBITDA збільшився на 9%
  • Істотне зростання продажів брендованих дженериків в комерційному сегменті (+26%)
  • Динамічне зростання ринків, що розвиваються, особливо в Росії (+23%)
  • Зростання дивідендів більш ніж на 35% до позначки в 0,50 євро за одну акцію
  • Оптимістичний прогноз до 2014 року: потенціал зростання в скоригованому показнику EBITDA в рамках 7-9%, обсяг продажів Групи не нижче 2,15 млрд. євро, чистий прибуток на рівні 215 млн. євро
  • Обсяг продажів в Україні збільшився на 20% і склав 30,5 млн. євро

21 березня 2013 Група компаній STADA Arzneimittel AG опублікувала фінансову звітність за 2012 рік. Голова Ради директорів STADA AG Хартмут Ретцлафф (Hartmut Retzlaff) висловив задоволення показниками Компанії: «Результати діяльності Групи в 2012 році повністю відповідають нашим позитивним прогнозам. Якщо подивитися на скоригований показник EBITDA, стане ясно, що нам в черговий раз вдалося досягти рекордних в історії Компанії результатів. Успіх, якого досягла STADA в 2012 р., підтверджує ефективність стратегії розумного поєднання МНН та бренд-дженериків в нашому продуктовому портфелі, з одного боку, і розширення міжнародного впливу - з іншого. Такий підхід дозволяє нам максимально вигідно використовувати потенціал зростання як окремих категорій продуктів, так і різних географічних регіонів, і при цьому мінімізувати можливі ризики. Ми відчуваємо себе впевнено і очікуємо подальшого зростання продажів і прибутку Групи в 2013-2014гг.»

Сукупний обсяг продажів в Україні представництва Групи компаній STADA AG за 2012 збільшився на 20% до 30,5 млн. євро (2011 р. - 25,4 млн. євро). Продажі МНН-дженериків підвищилися, порівняно з попереднім роком, на 21% і досягли 9,8 млн. євро (2011 р. - 8 млн. євро). Сегмент бренд-дженериків також демонстрував зростання протягом звітного періоду: продажі зросли на 19,5% і склали 20,8 млн.євро (2011 р. - 17,4 млн.євро).

Станіслав Д'яченко, Директор представництва Групи компаній STADA в Україні коментує показники діяльності на ринку: «За звітний 2012 рік Компанія демонструвала успішну і злагоджену роботу, яка визначила фінансові результати. Обсяг продажів значно збільшився порівняно з попереднім роком, частково, завдяки розширенню продуктового портфеля українського представництва за рахунок нових торгових марок. В цілому, реалізація дженерикових препаратів демонструє стійке зростання, яке Компанія має намір зберегти й надалі для зміцнення і розширення ринкової частки. Оскільки фармацевтичний ринок України має значний потенціал, сподіваємося, що і в поточному році наша Компанія сприятиме його динамічному розвитку.»

За 2012 рік продажі STADA AG в Росії збільшилися на 20% в рублях і на 23% в євро - до 343.0 млн. євро (2011 рік: 279.6 млн. євро) з урахуванням курсу валют минулого року. Частка компанії STADA на російському ринку виросла до 4,5% (2011г. - 4,2%), що є другим показником серед локальних фармкомпаній.

У 2013 фінансовому році STADA очікує подальшого стійкого зростання продажів в Росії зі збереженням більш високої операційної прибутковості від поточної діяльності, ніж в середньому по Групі. Однак показники обсягу продажів і розміру прибутку будуть багато в чому залежати від коливань обмінного курсу рубля до європейської валюти.

Повний текст фінансового звіту Ви можете знайти на www.stada.com.