Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA CIS оголошує результати конкурсу «Відкрий своє серце»

Завершився конкурс «Відкрий своє серце» серед громадських організацій України від холдингу STADA CIS. Мета конкурсу - розробка кращої концепції з інформування населення про важливість профілактики та ранньої діагностики серцево-судинних захворювань (ССЗ). Конкурс є частиною однойменної всеукраїнської програми по підвищенню обізнаності українців щодо профілактики кардіологічних хвороб і завершує ряд ініціатив холдингу у 2012 році, спрямованих на популяризацію здорового способу життя серед жителів України.

Перед учасниками було поставлено завдання розробити ідеї конкретної стратегії дій, спрямованої на покращення рівня поінформованості українців щодо ССЗ, факторів, які підвищують ризик їх виникнення, і методів профілактики. У конкурсі від холдингу STADA CIS взяли участь 20 молодіжних організацій, але журі особливо відзначило проекти п'яти команд:

  • Команда Черкас - запропонувала активізувати шкільні парламенти для попередження серцевих захворювань серед школярів. Весь проект побудований на повному залученні дітей молодших класів до теми здоров'я серця шляхом проведення протягом місяця щоденних захоплюючих активностей, присвячених цій темі.
  • Харківська студентська організація - обрала відповідну цільову аудиторію. Розуміючи, чим можна зацікавити сучасну молодь, команда розробила ряд активностей при тісній співпраці міжуніверситетських організацій з метою покращення рівня інформованості студентів свого міста про ССЗ.
  • Команда Донецьку - розробила кампанію, використовуючи всілякі канали донесення інформації - це традиційні ЗМІ, інтернет-ресурси і соціальні мережі. Допомагати в реалізації ідей буде залучена аудиторія - іноземні волонтери, лікарі державних і приватних лікарень, тренери спортклубів та спортивних шкіл.
  • Команда Вінниці - запропонувала застосовувати різні методи - заходи, націлені окремо на школярів, студентів, працівників і пенсіонерів, тим самим гарантуючи точне влучення. Запропоновані активності: тижнева акція «Відкрий своє серце», фестиваль серця, впровадження в локальну телепрограму з 10 хвилинами від лікарів про здоров'я і ССЗ, круглий стіл на тему «Проблема ССЗ серед населення області».
  • Учасники з Луганська - запропонували детальну програму, де організатори не дають цільовій аудиторії готові матеріали, а мотивують їх самостійно цікавитися здоров'ям свого серця, тим самим підвищуючи якість сприйняття інформації.

Ідеї проектів будуть використані для побудови наступних кроків в рамках загальної програми кампанії «Відкрий своє серце» у 2013 році. Холдинг STADA CIS дякує всім учасникам конкурсу за зусилля і час, які вони вклали в цей проект. Висока увагу до змагання показала, що жителі України визнають гостроту проблеми ССЗ і розуміють, що вирішувати її необхідно спільними зусиллями держави, фармацевтичних компаній та населення.

Контакти для отримання додаткової інформації
Євгенія Гаврилко +3 8(067) 914 06 91
E.havrylko@newsfront.com.ua