Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA інвестує 660 млн доларів на придбання продуктів Takeda в країнах СНД і стає одним з найбільших гравців в ОТС-сегменті *

STADA инвестирует 660 млн долларов в покупку продуктов Takeda в России и СНГ
  • Група STADA набуває портфель брендових безрецептурних і рецептурних продуктів з сильними ринковими позиціями для регіону «Росія та СНД»;
  • Продуктовий портфель включає безрецептурні препарати, біологічно активні добавки та ряд препаратів для лікування серцево-судинних і респіраторних захворювань, а також діабету.
    Один з ключових продуктів угоди - Кардіомагніл®;
  • Пітер Гольдшмідт, генеральний директор STADA AG: «Це найбільше в історії STADA придбання, яке дозволить нам стати одним із ключових гравців на великому ринку, що динамічно розвивається».

Бад-Фільбель, Москва, 5 листопада 2019 - STADA Arzneimittel AG уклала угоду про придбання портфеля брендових продуктів у Takeda Pharmaceutical Company Limited за 660 млн доларів. Портфель з 20 безрецептурних (ОТС) і рецептурних продуктів, зареєстрованих в Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Казахстані, Узбекистані та інших країнах, буде переданий Групі STADA.

В угоду увійшли препарати для лікування діабету, серцево-судинних і респіраторних захворювань, а також біологічно активні добавки. Найвідомішим продуктом є Кардіомагніл® - значущий бренд в категорії препаратів для профілактики серцево-судинних захворювань. У числі рецептурних продуктів STADA отримує препарати нового покоління для лікування діабету другого типу Віпідія і Віпдомет®, а також блокатор рецепторів ангіотензину II для контролю артеріального тиску Едарбі®.

Таким чином, STADA підсилює існуючий портфель, який включає препарати в 16 з 20 найбільш затребуваних категоріях аптечного попиту. Крім того, придбаний портфель дозволяє розвивати безрецептурний бізнес компанії в країнах СНД.

Очікується, що угода буде закрита в першому кварталі 2020 року. Після чого до команди STADA приєднаються близько 500 високопрофесійних співробітників маркетингу і продажів з Takeda Pharmaceutical.

Крім того, Takeda і STADA укладуть угоди про виробництво і постачання в рамках придбаного портфеля, відповідно до якого Takeda продовжить поставляти продукцію в STADA. Операція буде фінансуватися за рахунок позикового капіталу.

На сьогодні це найбільше в історії STADA придбання, яке дозволить нам стати одним з ключових гравців на великому ринку, що динамічно розвивається. Ми підтверджуємо амбіції STADA, продовжуючи курс на розширення бізнесу на міжнародному рівні - як органічно, так і шляхом придбань; і демонструючи високу ефективність в усьому світі. Продукти під брендом STADA вже представлені в більшості найбільш затребуваних категорій аптечного попиту. Однак ми продовжуємо розширювати портфель бренд-дженериків, посилюючи позиції в стратегічно важливих для нас нішах і розвиваючи нові напрямки.

— Генеральный директор STADA AG Пітер Гольдшмідт

Серед консультантів STADA по цій угоді: Nomura (M & A) і Kirkland & Ellis LLP (юридична підтримка).


Довідка про STADA Arzneimittel AG

Штаб-квартира STADA Arzneimittel AG знаходиться в м Бад-Фільбелі (Німеччина). Основна увага компанія фокусує на розвитку двох напрямків: дженерики і безрецептурні препарати (ОТС). Продукція компанії представлена ​​в 120 країнах. У 2018 фінансовому році скориговані продажі групи STADA AG досягли 2 330,8 млн євро, скорегований прибуток EBITDA - 503,5 млн євро. Станом на 31 грудня 2018 року в STADA працювало 10 416 співробітників по всьому світу.
Сайт компании: www.stada.com / www.stada.ua


Контакты для журналистов:

Анна Аристова
anna.aristova@stada.ru
+7 915 229 2461


*по данным IQVIA, 2018 год
Executive Board: Peter Goldschmidt (CEO) / Mark Keatley / Miguel Pagan Fernandez
Supervisory Board Chairman: Dr. Günter von Au