Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA купує ліцензію на препарат filgrastim у канадської компанії Apotex Inc.

Бад-Фільбель, 28 жовтня 2013 р. - Компанія STADA Arzneimittel AG придбала ліцензію на препарат filgrastim у найбільшої канадської фармацевтичної компанії Apotex Inc .

Препарат, що випускається під торговим найменуванням Grastofil, був схвалений Європейською комісією в якості засобу для лікування нейтропенії у дорослих пацієнтів. Захворювання розвивається при аномально низькому вмісті нейтрофілів в крові, необхідних для нормального функціонування імунної системи. STADA займатиметься продажем даного препарату практично у всіх країнах ЄС. Планується, що продажі почнуться з 2014 р.

«Включення препарату Grastofil в портфель STADA - ще один крок у рамках нашої стратегії з придбання біоподібних препаратів у добре відомих і авторитетних партнерів», - говорить Доктор Міхаель Мак , Віце-президент STADA з біотехнологій. «Угода з компанією Apotex дозволить розширити наш портфель біоподібних препаратів на дуже вигідних умовах. Для досягнення взаємовигідних результатів STADA задіє багатий досвід в просуванні і розгалужену мережу представництв Компанії».

Препарат Grastofil надійде на ринок у формі попередньо заповнених шприц-ручок у двох різних дозуваннях для внутрішньовенного або підшкірного введення. «Ефективність, переносимість та якість препарату Grastofil відповідають оригінальному продукту», - пояснює Доктор Мак. «Такі дані отримані в ході масштабних порівняльних досліджень і тепер підтверджені позитивним висновком Європейської комісії. Завдяки препарату Grastofil ми зможемо запропонувати нашим клієнтам недорогий альтернативний спосіб лікування, який виявиться корисним як для лікарів і пацієнтів, так і для державної системи охорони здоров'я в цілому».

Нейтропенія може розвиватися, наприклад, як наслідок цитотоксичної хіміотерапії. Препарат Grastofil сприяє виробленню нейтрофілів і їх вивільненню з кісткового мозку. Таким чином, препарат може бути використаний при проходженні курсу хіміотерапії як допоміжний засіб, що знижує ризик розвитку нейтропенії, а також при лікуванні даного захворювання за допомогою антибіотиків. Отриманий висновок також включає дозвіл на використання препарату для мобілізації стовбурових клітин периферичної крові.