Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA та університети – взаємовигідне партнерство

Компанія STADA виступила партнером ІІ-го Національного Форуму «Бізнес і університети: трансформація освіти», який відбувся 24 жовтня у Києві. Організатор форуму - Центр «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності».

У рамках Форуму представники бізнесу та ВНЗ обговорили актуальні питання розвитку вищої освіти в Україні та глобальні практики партнерства. На заході виступили викладачі з університетів Києва, Львова, Дніпропетровська та Харкова, а також спікери з великих українських та міжнародних компаній.

Фармацевтика розвивається швидкими темпами: з'являється нове лабораторне устаткування, ускладнюються процедури контролю та забезпечення якості, з'являються нові маркетингові та комерційні завдання, тому в питанні організації професійної фармацевтичної освіти в усьому світі вкрай важлива актуальність знань, які студенти отримують під час навчання.

Станіслав Дьяченко, Глава Представництва Групи компаній STADA в Україні розповів учасникам Форуму про важливість підготовки професіоналів для галузі та взаємодії Компанії з вищими навчальними закладами: «Успіх усієї Компанії в першу чергу залежить від особистого успіху і професіоналізму кожного співробітника. Загальною рисою роботи усіх фахівців фармкомпанії є колосальна відповідальність: продукт їхньої праці – це не тільки сучасні та якісні ліки, це здоров'я людей. Тому компанія STADA активно співпрацює з університетами, підтримує олімпіади, запрошує кращих студентів на практику, щоб ще зі студентської лави готувати майбутніх співробітників для Групи».

Провідні профільні університети – надійні партнери компанії STADA по всьому світу. Компанія постійно приймає участь в освітніх проектах для студентів і днях кар'єри міжнародної молодіжної організації AISEC. Наприклад, у Сербії цього року в рамках днів кар'єри було відібрано 40 студентів фармацевтичних вузів, перед якими виступали представники основних напрямків компанії STADA: виробництво, розробка та контроль якості, після чого студенти пройшли тестування на знання предмета та Компанії. Протягом місяця кращі студенти проходили практику в Компанії, один з них зайняв відкриту на той момент вакансію та працює в STADA.