Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA в Україні: 10 років успіху

STADA в УкраїніВосени 2012 року компанія STADA в Україні відзначає свій ювілей - 10 років плідної роботи на фармацевтичному ринку. За цей час Компанія встигла зарекомендувати себе як надійний партнер і виробник фармацевтичної продукції європейської якості.

STADA AG - міжнародна фармацевтична група компаній, заснована в Німеччині і представлена у 37 країнах світу. В Україні історія STADA бере початок у 2002 році. У цей час розпочалась активна робота по заснуванню Представництва, а також восени 2002 року відкрилося Дочірнє підприємство Ніжфарм-Україна, що входить сьогодні до складу холдингу STADA CIS. Стартувавши з 186 позиції в рейтингу фармацевтичних компаній і зі штатом 9 працівників, на даний момент STADA входить в Топ-20 маркетуючих організацій України, а просуванням продукції в Україні займаються 190 професіоналів. Все це результат правильно обраної стратегії і ефективної роботи організації, що дозволяє зробити сприятливий прогноз майбутньої діяльності.

В Україні портфель групи компаній STADA сфокусований на дженериках і брендованих дженериках і охоплює більш ніж 100 найменувань ліків, головним чином у сферах кардіології, гінекології, урології, неврології, ревматології, психіатрії, де Компанія зберігає сильну позицію на ринку.

За 10 років роботи Представництво STADA продемонструвало значне просування в Україні та зміцнення позицій у конкурентному середовищі. Результати ефективної і грамотної роботи Компанії відображаються в її фінансових показниках. За підсумками I півріччя 2012 р. продажі групи компаній STADA в Україні збільшилися на 13%, склавши 13 млн євро. Реалізація дженериків демонструє стійке зростання, збільшившись порівняно з аналогічним періодом минулого року на 12% до 4,2 млн євро. Продажі брендованих дженериків досягли 8,8 млн. євро (що на 12% більше, ніж у I півріччі 2011 р.).

За останній рік STADA завершила ряд угод по маркетуванню нових препаратів в Україні. Продуктовий портфель Компанії доповнився торговельними марками Вука-Вука® та Вука Драйв® (дієтичні добавки, що сприяють відновленню та посиленню статевої функції у чоловіків). З вересня організація придбала права на п'ять нових брендів: лінійку гінекологічних препаратів - Міролют®, Міропрістон® і Гінепрістон®, препарат для застосування в неврології - Мексиприм®, і засіб для зупинки кровотеч - Транексам®. А в жовтні STADA провела лонч інноваційного противірусного засобу Інгавірин®.

В Україні STADA займає активну соціальну позицію і бере участь у розвитку ринку. У ювілейному 2012-му році Компанія реалізувала ряд ініціатив, спрямованих на популяризацію здорового способу життя. Представництво групи компаній STADA взяло активну участь у проекті «Європейське містечко», приуроченого до Євро 2012, з програмою «Відкрий своє серце для здоров'я». Це був перший крок всеукраїнської програми по інформуванню українців щодо профілактики серцево-судинних захворювань. Компанія активно підтримує освітні ініціативи для підготовки молодого покоління фахівців, сприяє студентам-учасникам фармацевтичних олімпіад. Крім цього, STADA почала реалізовувати фотопроект «Професія: Лікар» з метою привернення уваги громадськості до нелегкої праці лікарів.

Голова українського Представництва групи компаній STADA Станіслав Д’яченко коментує: «Цієї осені ми відзначаємо десятирічний ювілей успішної роботи в Україні. Представництво Компанії в нашій країні існує не так давно в порівнянні з іншими учасниками ринку. Але за десятирічну історію Компанія досягла значних успіхів, що є результатом ефективної реалізації обраної стратегії. STADA не зупиняється на досягнутому і постійно розвивається для того, щоб забезпечити українських споживачів можливістю купувати ліки європейської якості за доступною ціною».