Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

STADA виходить на ринок М'янми

Препарати компанії STADA AG тепер доступні і в М'янмі. Завдяки їх реєстрації на внутрішньому ринку , місцеві партнери тепер можуть запропонувати споживачам дженерикові і брендовані препарати, що випускаються концерном STADA . Важливо , що продуктовий асортимент буде поступово розширюватися. Таким чином , STADA стала однією з перших західноєвропейських фармацевтичних компаній, що розвивають бізнес у цій південноазіатської країні.

«М'янма чудово вписується в нашу стратегію міжнародної експансії , в рамках якої ми фокусуємося на країнах, що розвиваються з швидкими темпами зростання національної економіки , - коментує Хартмут Ретцлафф , Голова Ради директорів STADA Arzneimittel AG . - Зараз, коли доступ на ринок М'янми з населенням близько 60 мільйонів чоловік відкритий, ми бачимо значний незадоволений попит , особливо на доступні і якісні лікарські препарати. Тому ми намагаємося заявити про свою присутність на ринку з самого початку. Обрана модель доступу препаратів STADA на місцевий ринок і наш досвід роботи в азіатському регіоні сформували для нас гарні можливості для подальшого розвитку бізнесу в М'янмі».

«Стратегія компанії STADA є дуже далекоглядною , - вважає Крістіан-Людвіг Вебер-Лортч, Посол Федеративної Республіки Німеччина в М'янмі . - Всі зацікавлені сторони отримують певні переваги від лібералізації ринку М'янми. Німецькі компанії, такі як STADA , відкрили для своїх продуктів новий перспективний ринок. Місцеве населення, з іншого боку, отримало доступ до лікарських препаратів високої якості за низькими цінами».

З кінця 2015 р. почнеться виробництво препаратів для ринку М'янми на новому фармацевтичному заводі в м. Янгоні, будівництво якого фінансується за рахунок коштів місцевих партнерів STADA . Для подальшого розвитку виробничих активів в М'янмі була заснована компанія Stada Myanmar Joint Venture Co . Ltd. На даний момент STADA не входить до числа її акціонерів. Тим не менш, відповідно з ліцензійною угодою, STADA надалі зможе включити нову компанію в свій склад. До цього моменту поставки на ринок М'янми здійснюватимуться з виробничого майданчика STADA у В'єтнамі.