Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Українські студенти показали свою креативність в Росії

З 30 по 31 січня 2013 р. у Казані пройшла Всеросійська студентська фармацевтична олімпіада (ВСФО), учасниками якої стала 31 команда з Росії, України і Казахстану. Партнером заходу виступив холдинг STADA CIS, завдяки підтримці якого українська команда змогла взяти участь в Олімпіаді.

Студенти з України увійшли в п'ятірку кращих, продемонструвавши хороший результат при вирішенні творчого завдання та високий рівень підготовки. Наша збірна складалася з 5 учнів Тернопільського державного університету ім. І.Я. Горбачевського та Національного фармацевтичного університету (м. Харків).

ВСФО-2013 стала третім за рахунком змаганням між представниками провідних фармацевтичних вузів країн СНД. Науковий конкурс не тільки виявив найсильніших, але і дозволив учасникам проявити всі свої знання і рівень готовності при вирішенні завдань.

Для студентів участь в олімпіаді відкриває широкі можливості міжнародного обміну знаннями та досвідом з представниками науки і бізнесу, обговорення актуальних проблем фармацевтики в країнах СНД і шляхів їх ефективного вирішення. Холдинг STADA CIS підтримує ідею підвищення якості підготовки майбутніх фахівців і націлений на розвиток науково-технологічного потенціалу галузі.

«Фармацевтичний ринок України сьогодні є другим за обсягом серед країн СНД (після Росії) і динамічно розвивається. В умовах переходу галузі на нові стандарти, рівень освіти фармацевтів в Україні, як ніколи, повинен відповідати сучасним вимогам до висококваліфікованого персоналу. Тому холдинг STADA CIS всіляко підтримує освітні ініціативи для підготовки молодого покоління фахівців і готовий інвестувати в професійний розвиток потенційних співробітників», - коментує Іван Глушков, заступник генерального директора холдингу STADA CIS.

Коментує Людмила Соколова, декан фармацевтичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, що супроводжувала українську групу: «Олімпіади такого рівня проводяться нечасто, і я рада, що учні вузів України змогли взяти участь у змаганні і продемонстрували хороший результат. Наші студенти запам'яталися організаторам та іншим учасникам не тільки високим рівнем підготовки, але і креативністю у вирішенні творчих завдань. Від імені української збірної висловлюю свою подяку організаторам олімпіади, а також холдингу STADA CIS за те, що в черговий раз надав нашій команді можливість взяти участь у такому масштабному змаганні».