Проктозан НЕО
Проктозан НЕО

Швидко полегшує болючі прояви геморою та захищає від подальших подразнень Дізнатись більше

ПСИЛО-БАЛЬЗАМ
ПСИЛО-БАЛЬЗАМ

Швидка допомога від зуду Дізнатись більше

ЕРМІТАЛЬ
ЕРМІТАЛЬ

Покращує травлення у дорослих та дітей Дізнатись більше

Гриппостад С
Гриппостад С

Гриппостад — це німецька якість, доступна ціна та швидкий ефект. Дізнатись більше

ХОНДРОКСИД
ХОНДРОКСИД

Хондропротектори зупиняють процес руйнування хрящової тканини, активізують її відновлення. Дізнатись більше

показати Приховати

Новини

Здоро’я жiнки – це здоров’я майбутнього поколiння

Близько 440 фахівців з питань жіночого здоров’я Дніпропетровщини зібрались 26 лютого 2013 року в обласному центрі на науково-практичну конференцію для акушерів-гінекологів «Актуальні питання акушерства і гінекології».

Тема наукового заходу досить важлива, оскільки стан жіночого здоров’я в Україні, як стверджують лікарі, не відповідає сучасним вимогам . Статистика жіночих хвороб сьогодні насторожує: число гінекологічних захворювань в останні роки продовжує збільшуватися. З кожним днем ??гостро відчувається потреба в якісних фахівцях. Особливу увагу викликає необхідність підвищення рівня знань і кваліфікації вітчизняних акушерів і гінекологів, адже від них залежить здоров'я і благополуччя не тільки жінок, а й їхніх майбутніх дітей.

Наукова конференція подібного масштабу за участю київських експертів в області акушерства та гінекології в Дніпропетровську проходила вперше. Юлія Валеріївна Калашникова, представник організатора заходу - фармацевтичного холдингу STADA CIS, зазначила: «Як правило, усі важливі освітні заходи для представників сфери охорони здоров’я проходять у Києві. Але такі наукові події корисні для лікарів усіх без виключення регіонів. Сьогоднішня конференція – внесок нашої Компанії у підвищення рівня освіти вітчизняних акушерів та гінекологів. Тема наукового заходу для нашої Компанії є досить важливою і близькою. Адже одним із напрямків діяльності холдингу STADA CIS є виробництво якісних препаратів гінекологічного направлення. Ми сподіваємось, що зможемо позитивно вплинути на подальший розвиток сучасної медицини в країні».

Голова правління Дніпропетровського обласного відділення акушерів-гінекологів, завідувач кафедри акушерства і гінекології Дніпропетровської державної медичної академії, доктор медичних наук, професор, Валентин Олександрович Потапов також підкреслив важливість проведення подібного заходу у Дніпропетровську, як можливості для спілкування колег і обміну досвідом.. «На етапі реформування медицини випробовуються нові схеми, нові підходи. Перед лікарями стоять важливі завдання: зберегти репродуктивне здоров’я жінок, підвищити народжуваність, зменшити число захворювань тощо. Зберігаючи здоров’я матері, ми зберігаємо здоров’я покоління»,- зауважив Валентин Олександрович.

Тетяна Феофанівна Татарчук, член-кореспондент Національної Академії медичних наук України, завідувач відділення ендокринної гінекології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної академії медичних наук України», доктор медичних наук, професор, відповідаючи на питання журналістів про необхідність проведення конференції для акушерів-гінекологів, підкреслила: «Все, що ми робимо, - архіважливо! Сьогодні, в умовах демографічної кризи, кожна жінка, кожна дівчинка-підліток – на вагу золота! А конференція – це, в першу чергу, знання. Не кожен лікар має можливість приїхати до Києва. Спеціаліст ЦРЛ також повинен отримувати актуальну інформацію». Поділилась Тетяна Феофанівна і позитивними враженнями від регіонального перинатального центру, наголосивши, що це гарний приклад поєднання зусиль держави, місцевої влади і лікарів.

Головний акушерський анестезіолог міста Києва, професор кафедри акушерства і гінекології НМАПО, доктор медичних наук Руслан Афанасійович Ткаченко навів сумну статистику: у розвинених країнах кровотечі займають близько 1,7% у структурі материнської смертністі, а в Україні цей показник – 22-28%. Факторів, за словами лікаря, чимало: це і організація системи охорони здоров’я, і надання екстреної допомоги, і низька кваліфікація лікарів. «70% усіх смертних випадків припадає на сільські лікарні, де рівень організації медичної допомоги низький, - додав Р.А.Ткаченко. – Допомога в сфері здоров’я повинна відповідати європейському рівню. Завдяки координації зусиль фахівців через 2-3 роки, гадаю, результати будуть кращі».

За словами заступника директора НДІ медичних проблем сім'ї з наукової роботи, професора кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФІПО ДонНМУ ім. М.Горького, доктора медичних наук Олени Миколаївни Носенко, науково-практична конференція дозволяє лікарям дізнаватись про нові методи надання медичної допомоги, а також про сучасні ті ефективні лікарські препарати.